Наразі на Сумщині не застосовані аварійні відключення електроенергії, але низка абонентів без світла через вчорашній обстріл, – Живицький
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький, ніч сьогодні була тихою.
Станом на 9 ранку в області не були застосовані аварійні відключення електроенергії:
– Дякую за свідоме зниження споживання, таким чином вдається уникати відключень.Хоча, на ранок маємо низку абонентів у Конотопському районі, які лишаються без світла, але через інші причини (бойові дії, вчорашній обстріл).
Дякую нашим захисникам та захисницям!
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: