На Сумщині на ворожій міні підірвався автомобіль зв’язківців “Укртелекому”: водій загинув, ще троє людей в лікарні
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 2 жовтня, о 8:45 в Охтирському районі на ворожій міні підірвався автомобіль зв’язківців АТ “Укртелеком”. Він з’їхав на узбіччя дороги біля телевежі. Про це повідомляє очільник Сумської ОВА Дмитро Живицький.
У автомобілі було четверо людей. Водій загинув на місці від отриманих травм, ще троє людей в лікарні.
На місці працюють правоохоронці, обставини події з’ясовуються.
– Охтирський район лишається однією із найбільш замінованих територій на Сумщині. Мої співчуття родині загиблого… – повідомляє Живицький.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: