Сервис Центр

На Сумщині на ноутбуки для вчителів планують витратити понад 23 мільйони гривень

Освіта, Фінанси 15:46, 20.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

20 липня МОН та Мінцифра провели спільний онлайн-брифінг, де анонсували державну субвенцію на придбання ноутбуків педагогічним працівникам шкіл для організації дистанційного навчання. Ініціатива, яка отримала промовисту назву «Ноутбук кожному вчителю», створена в межах додаткового фінансування на боротьбу з COVID-19 та його наслідками під час освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.

У держбюджеті-2021 передбачено додаткове фінансування — 1 млрд гривень на боротьбу з COVID-19 та його наслідками під час освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Зокрема, 980 млн грн виділені саме на придбання ноутбуків для вчителів, щоб зробити процес навчання більш сучасним і доступним, повідомляє сайт Кролевця 05453. 

Усього в рамках мільярдної державної субвенції МОН розраховує закупити для вчителів понад 60 тис. ноутбуків за очікуваної вартості у 20 тис. грн за одиницю техніки.

Використати субвенцію можна буде на засадах співфінансування:

  • 70% — коштом субвенції,
  • 30% — коштом місцевих бюджетів для м. Києва, обласних бюджетів та бюджетів територіальних громад, де населення становить понад 40 тис. осіб;
  • 90% — коштом субвенції,
  • 10% — коштом місцевих бюджетів для міських територіальних громад, де чисельність населення становить менш ніж 40 тис. осіб;
  • 95% — коштом субвенції,
  • 5% — коштом місцевих бюджетів для сіл, селищ, гірських населених пунктів та міст на лінії зіткнення.

Що ж стосується Сумської області, то слід зазначити, що на потреби вчителів буде придбано 1406 ноутбуків у 2021 році, а загальна потреба по забезпеченню 1672. Державною субвенцією передбачені кошти в розмірі 23 146 600 грн, а от дані про кошти, які виділять із місцевих бюджетів поки не вказані.

Розподіл ноутбуків здійснюється держадміністраціями між школами, в яких кількість комп’ютерів менша, ніж кількість вчителів у такій черговості:

  • заклади освіти з кількістю учнів не менш як 250 осіб та опорні школи з кількістю учнів не менш як 200 осіб;
  • заклади освіти із загальною кількістю учнів не менш як 100 осіб
  • інші заклади освіти.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Квадрат
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору