На Сумщині на міні підірвалося кілька людей
Безпека 10:15, 30.04.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 29 квітня, у Миропільській громаді на Сумщині кілька людей отримали поранення внаслідок підриву на міні.
Про це повідомляє Суспільне з посиланням на в.о. голови Миропільської громади Олену Шаркову.
Точна кількість постраждалих не називається. Відомо, що всі живі, але поранені.
“Дійсно є постраждалі, їхня кількість наразі уточнюється”, — зазначила Олена Шаркова.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: