Дерматолог
Авто Світ

На Сумщині директор лікарні отримав підозру за розтрату благодійної допомоги

Поліція 16:48, 22.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

У грудні 2022 року між Сумською ОВА, Червоним Хрестом та одним із медичних закладів Охтирщини було укладено важливий меморандум: лікарня мала отримати благодійну допомогу у вигляді деревини для опалення — 300 кубометрів дров твердих порід. У розпал зими така підтримка могла стати критичною для збереження тепла в палатах.

Однак замість того, щоб дрова обігрівали пацієнтів і медиків, вони опинилися в руках місцевого підприємства. Як з’ясувало слідство, директор закладу, не маючи законного права розпоряджатися благодійною допомогою, передав її третій стороні.

Про це інформує відділ комунікації поліції Сумської області.

Результат — 313 тисяч гривень збитків, зафіксованих експертизою. Нині посадовця звільнено.

Слідчі повідомили зловмиснику про підозру за ч. 4 ст. 191 КК України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору