На Сумщині директор лікарні отримав підозру за розтрату благодійної допомоги
Поділитися в
Копіювати посилання
У грудні 2022 року між Сумською ОВА, Червоним Хрестом та одним із медичних закладів Охтирщини було укладено важливий меморандум: лікарня мала отримати благодійну допомогу у вигляді деревини для опалення — 300 кубометрів дров твердих порід. У розпал зими така підтримка могла стати критичною для збереження тепла в палатах.
Однак замість того, щоб дрова обігрівали пацієнтів і медиків, вони опинилися в руках місцевого підприємства. Як з’ясувало слідство, директор закладу, не маючи законного права розпоряджатися благодійною допомогою, передав її третій стороні.
Про це інформує відділ комунікації поліції Сумської області.
Результат — 313 тисяч гривень збитків, зафіксованих експертизою. Нині посадовця звільнено.
Слідчі повідомили зловмиснику про підозру за ч. 4 ст. 191 КК України.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: