Дерматолог
Авто Світ

На Сумщині десантники взяли в полон 15 російських військових + Відео

Війна 11:50, 26.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Бійці Десантно-штурмових військ Збройних сил України спільно із суміжними підрозділами взяли в полон 15 російських військових під час виконання завдань на території Сумської області.

Про це командування ДШВ повідомило у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Більшість полонених – солдати 810-ї та 155-ї окремих бригад морської піхоти РФ. Ці бригади вирізнялися особливою жорстокістю стосовно українських захисників, які потрапляли до них у неволю. У своїх підрозділах на території Росії вони негуманно поводилися з полоненими оборонцями, застосовували до них психологічний тиск та погрози.

Полоненим надали необхідну медичну та психологічну допомогу. Їх можна в подальшому обміняти на українських воїнів, які перебувають у російському полоні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору