На Сумщині Держпродспоживслужба допомогла повернути споживачам 72 тисячі гривень за надмірно завищені тарифи на воду

Закон, Тарифи 16:30, 27.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Одним із напрямків роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області є проведення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін.

Відповідно до вимог законодавства, Головне управління, за результатами контрольно-наглядових заходів, має право надавати органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання, обов’язкові для виконання, приписи про виконання законних вимог щодо усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування державних (регульованих) цін.

Отож, Держпродспоживслужбою була проведена планова перевірка економічної обґрунтованості тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення в смт. Недригайлів. У ході заходу встановлено, що тариф для населення на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення є економічно необґрунтованим та сформованими з порушенням Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 № 869.

За результатами державного нагляду, підприємству був винесений припис про виконання законних вимог щодо усунення порушень вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін, який у визначений термін виконаний.  Споживачам повернуто 72,4 тис. грн.

 Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області продовжують роботу щодо запобігання порушенням у сфері ціноутворення, забезпечення встановлення економічно обґрунтованих тарифів на комунальні послуги, інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору