На Сумщині через ворожі обстріли знеструмлено 5 населених пунктів
Енергетика 11:57, 23.02.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Станом на ранок 23 лютого у Сумській області через обстріли з території РФ знеструмлені 1200 споживачів у п’яти населених пунктах. Про це повідомили в Міністерстві енергетики
Всього в області залишаються знеструмленими 3400 точок обліку.
Загалом ситуація в енергосистемі України стабільна та контрольована. Застосування стабілізаційних графіків відкоючень не передбачається.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: