Дерматолог
Авто Світ

На Сумщині через ворожі обстріли знеструмлено 5 населених пунктів

Енергетика 11:57, 23.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

Станом на ранок 23 лютого у Сумській області через обстріли з території РФ знеструмлені 1200 споживачів у п’яти населених пунктах. Про це повідомили в Міністерстві енергетики

Всього в області залишаються знеструмленими 3400 точок обліку.

Загалом ситуація в енергосистемі України стабільна та контрольована. Застосування стабілізаційних графіків відкоючень не передбачається.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору