На Сумщині через негоду знеструмлено 17 населених пунктів
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Внаслідок сильного вітру сталися обриви електроліній, повідомляє Сумська обласна адміністрація.
– Станом на 12 годину без електроенергії залишилось 11 населених пунктів у Роменському та 6 у Конотопському районах області.
Аварійні бригади працюють над відновленням електропостачання.Через порив вітру на вул. Петропавлівській у Ромнах на проїжджу частину впало дерево.
Силами місцевого підрозділу пожежно-рятувальної частини небезпечну ситуацію вдалось швидко ліквідувати, – йдеться у повідомленні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: