Дерматолог
Авто Світ

На Сумщині через бойові дії 54 населені пункти залишаються без електропостачання

 Поділитися

Поділитися в

 Станом на сьогодні, 25 листопада, через бойові дії та негоду без світла – 456 населених пунктів, у столиці, а також Київській та Черкаській областях внаслідок обстрілу було знеструмлено понад 30 тисяч споживачів. Про це повідомляє Міністерство енергетики України.
У Сумській області через бойові дії залишаються без електропостачання 54 населених пункти – це 4,5 тисячі абонентів.
– Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, достатньо для покриття потреб споживачів. Однак у Києві та області можливі обмеження у споживанні внаслідок пошкоджень магістральних ліній «Укренерго», – зазначають у Міненерго.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору