На Сумщині більше 3-х тисяч споживачів через обстріли залишилися без світла
Енергетика 11:29, 29.02.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Унаслідок артилерійських обстрілів знеструмлено майже 1,2 тисячі споживачів у 4 населених пунктах. Всього через бойові дії в області без електропостачання понад 3,4 тисячі точок обліку у 58 населених пунктах. Про таку енернетичну ситуацію в області повідомили в Міністерстві енергетики.
Поряд з цим 100 споживачам відновлено газопостачання.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: