Дерматолог
Авто Світ

На Сумщині 6 українських прикордонників потрапили у російський полон

Війна 20:03, 16.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

На кордоні з Курською областю рф шестеро українських прикордонників потрапили у російських полон. Про це написав так званий губернатор російського регіону Роман Старовойт. Також інформацію про полон підтвердило джерело hromadske у Держприкордонслужбі.

До взяття у полон причетна диверсійно-розвідувальна група, зазначило наше джерело.

За даними «Кордон. Медіа», у полон українські бійці, ймовірно, потрапили під час одного з бойових зіткнень з окупантами, захищаючи прикордоння.

Старовойт опублікував відео, на якому невідомий чоловік у військовій формі, якого губернатор назвав українським прикордонником, дає «показання», повідомляє hromadske.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору