На Сумщині 15 потенційних батьків, що готові прийняти у свою родину дитину, пройшли відповідне навчання

 Поділитися

Поділитися в

Як зазначила директор Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Шевченко, фахівці закладу організували та провели черговий курс підготовки з питань виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, для осіб, які виявили бажання усиновити дитину.

Під час чергового навчання група із 15 учасників мала змогу ознайомитися з психологічними та поведінковими особливостями дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з новонародженого до підліткового віку, активізувати власний досвід, почуття, набути навичок, якими мають володіти потенційні батьки, які бажають всиновити дитину, що залишилася без батьків, та прийняти її у свою сім’ю на правах рідної.

Навчання проводяться згідно затвердженої програми у форматі тренінгів. Після проходження обов’язкового і безкоштовного курсу майбутні батьки отримують довідки з відповідними рекомендаціями.

Найближчим часом фахівцями центру заплановано провести подібні тренінги для бажаючих створити прийомну родину чи дитячий будинок сімейного типу.

За інформацією начальника обласної служби у справах дітей Юрія Каліновського, наразі на Сумщині функціонує 32 дитячі будинки сімейного типу, в яких виховуються 217 дітей та 136 прийомних сімей, в яких виховується 481 дитина-сирота та ще 107 повнолітніх осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За інформацією Сумської обласної військової адміністрації

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору