На Сумщине запретят ловить рыбу на период нереста

Офіційно 20:48, 23.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Глава облгосадминистрации Николай Клочко подписал распоряжение «Про проведення весняно-літньої нерестової заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Сумської області в 2019 році». Об этом сообщает ОГА.

«Періоди та місця заборони: у всіх річках та їх кореневих водах, руслах річок з усіма діючими рукавами. Буде заборонено вилов риби у річках – з 1 квітня по 20 травня 2019 року; у водосховищах з 1 квітня по 9 червня 2019 року; в придаткових водоймах (непроточних при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) з 01 квітня по 30 червня 2019 року», – говорится в сообщении.

Запрещаются также все виды ловли раков в период вынашивания ими икры, личинок, первой линьки с 1 апреля по 9 июня включительно.

Все реки, придаточные водоемы, водохранилища и другие рыбохозяйственные водные объекты, подконтрольные управлению Государственного агентства рыбного хозяйства в Сумской области, в этот период объявляются нерестилищами.

Во время этого периода запрещается передвижение плавсредств, кроме плавсредств органов охраны водных ресурсов.

Во время нереста разрешается рыбачить одной поплавочной или донной удочкой с одним крючком и спиннингом с берега в разрешенных местах. Суточная норма вылова до 3 килограммов на человека.

Запрет также будет действовать на проведение дноуглубительных, взрывных и других работ, добыча строительных материалов в местах массового нереста рыбы на рыбохозяйственных водоемах и прибрежных защитных полосах.

«Будуть організовані пости спостереження із числа громадських інспекторів рибоохорони та рибалок – любителів для створення сприятливих умов нересту та своєчасного виявлення фактів порушення правил рибальства, та контроль за рівнем води в нерестовий період на водних об’єктах з метою недопущення його зниження, та контроль за роботою водозабірних споруд.

Шановні жителі Сумщини! Для забезпечення оперативного реагування на факти браконьєрства просимо всіх, хто бачить незаконний вилов риби на водоймах області чи збут біоресурсів та незаконних знарядь лову терміново повідомляти на «гарячу» лінію Сумського рибоохоронного патруля: (096) 83-82-570 та всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50», – информирует облгосадминистрация.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору