На Сумщине открыли футбольное поле европейского образца + Фото

Спорт, Суспільство 22:15, 29.10.2017
 Поділитися

Поділитися в

Юрий Чмырь продолжает дело развития футбола на Сумщине, начатое им в 2012 году. На этот раз он стал инициатором обустройства футбольного поля с искусственным покрытием в Ахтырской гимназии, сообщает The Sumy Post.

Мечта о поле европейского образца, говорят педагоги, родилась еще в 2008 г. Именно тогда были начаты работы по строительству основы спортплощадки. Но вскоре их остановили из-за ограниченного финансирования. Узнав об этом, Юрий Чмырь вышел с инициативой возобновить строительство и подарить детям мечту футбольное поле. Он обеспечил спортплощадку искусственным покрытием, работы же по устройству провели за депутатские средства представителей партии «Відродження» Анатолия Троня и Юрия Мееровича.

«Для нас це футбольне поле — надзвичайно важлива подія і величезний подарунок долі, – рассказывает директор Ахтырской гимназии Наталья Шейко. – Ми дуже довго чекали на нього. Не можу передати, скільки було щастя і радості у наших дітей, коли зробили штучне покриття: вони лягали на нього, обіймали, дівчата сиділи мріяли, як на відпочинку… Це поле стало місцем єднання дітей і дуже полюбилося їм: малі грають у футбол, старші розминку роблять, татусі із сусідніх будинків приводять малесеньких дітей по 2-3 рочки – і ті навіть штовхають м’ячик ногою. Усі вміщуються. Бажаю, аби такі поля були в усіх школах, — це загартовує дітей і зміцнює їхню дружбу».

«Ще у 2012 році ми створили програму з розвитку футболу на Сумщині. І ми її продовжуємо, – говорит председатель Сумской областной организации партии «Відродження» Юрий Чмырь. – Часи змінюються, але не змінюється наш підхід до здоров’я дітей. Наші зусилля спрямовані на те, щоб діти фізично розвивалися, менше сиділи за комп’ютерами і пам’ятали, що спорт — це здоров’я і успішне майбутнє нації. Сприяти цьому — наш обов’язок як депутатів, наш вклад у здорову націю та спорт. І головне, що це іде від серця, від душі».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору