Дерматолог
Авто Світ

На Сіверщині вперше відбувся мистецький ленд-арт фестиваль «Тімкреація» + Фото

Мистецтво 14:47, 8.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

У знаменитому крейдяному кар’єрі відбувся перший мистецький ленд-арт фестиваль «Тімкреація». Про це повідомив міський голова Микола Нога.

Він зазначив, що метою заходу є творче спілкування та створення оригінальних об’єктів ленд-дизайну екологічного спрямування, народження спільних проєктів і унікальних творчих робіт загальнонаціонального масштабу у площині сучасного еко-мистецтва.

«Провідною тенденцією сучасності є майстерне інтегрування мистецтва у навколишній пейзаж, що доповнює природну красу та надає їй особливого змісту», – наголосив очільник Шосткинської громади.

Креативною «родзинкою» фестивалю стала інсталяція «Вітрильник», зроблена з сухих гілок. На думку авторів, це є сакральне місце, де можна загадати бажання і воно обов’язково збудеться.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору