Дерматолог
Авто Світ

На Шосткинщині зростає захворюваність на ГРВІ + Відео

Здоров'я, Медицина 15:00, 12.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

У нашій громаді фіксується збільшення звернень до медзакладів пацієнтів з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій. Про це в ході апаратної наради повідомив в. о. директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Мазур.

За минулий тиждень 301 пацієнт звернувся до ЦПМСД. Серед них – 158 дітей, що на 14,5 % більше, ніж за позаминулий, а також 143 дорослих, що на 5 % більше. «Маємо поступове зростання захворюваності», – констатував Олександр Мазур.

Він проінформував про те, що на коронавірусну інфекцію обстежено 109 пацієнтів, виявлено троє хворих на COVID-19.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору