Дерматолог
Авто Світ

На Шосткинщині зростає захворюваність на ГРВІ + Відео

Здоров'я, Медицина 12:04, 23.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Шосткинський центр ПМСД готується до опалювального періоду – повідомив в.о директора медзакладу Олександр Мазур. Уже завезено 284 куб.м. дров.

“Це складає 64 % від нашої потреби. Проводимо розпиловку, заготовку””, – сказав він.

Олександр Мазур розповів, що на минулому тижні в громаді на 34% зросла кількість звернень пацієнтів з ознаками ГРВІ.

“Тому хочу нагадати про неспецифічні заходи профілактики. Якщо ви захворіли, будь ласка, самоізолюйтесь, одягніть маску, частіше мийте руки. Таким чином ми зможемо контролювати рівень захворюваності”, – наголосив медик.

Триває надання медичної допомоги з партнерами центру у селах громади. Для надання допомоги жителям віддалених населених пунктів виїжджає мобільна бригада шосткинських медиків, команда Хумедіки та лікар-гінеколог.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору