Дерматолог
Авто Світ

На Шосткинщині зростає захворюваність на ГРВІ + Відео

Здоров'я, Медицина 20:49, 28.10.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Шосткинській громаді зростає захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції. Про це на сьогоднішній апаратній нараді повідомив в. о. директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Мазур.

На минулому тижні до медзакладу звернулося 134 пацієнта з ознаками ГРВІ. На позаминулому тижні – 110. «Є невелике, але збільшення захворюваності», – констатував керівник ЦПМСД.

За його даними, амбулаторних хворих на коронавірус немає.

В ході апаратної наради міський голова Микола Нога поставив завдання розпочати опалювальний сезон у всіх без винятку структурних підрозділах Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору