На Шосткинщині зростає захворюваність на ГРВІ, також діагностують і COVID-19
Здоров'я 13:45, 11.09.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За даними Шосткинського райвідділу Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб, інтенсивність епідемічного процесу щодо гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ), в т.ч. COVID–19, для яких характерна осінньо-зимова сезонність, низька та відповідає сезону року.
За минулий тиждень, з 1 по 7 вересня, у Шостці всього захворіло 160 осіб (попереднього тижня – 130).
Захворіло 103 дитини (попередній тиждень – 81), з них: школярі – 28, дошкільнята – 51.
У села Шосткинської громади захворіло 8 мешканців, з них 5 дітей – 1 школяр, 1 ДНЗ.
С.-Будська та З.-Новгородська громади: всього захворіло – 6 осіб, з них 1 дитина (попередній тиждень – 5 осіб, з них 2 дітей, школяр та ДНЗ).
На звітному тижні випадки грипу не зареєстровані.
На звітному тижні у Шостці зареєстровано 1 новий випадок COVID-19.
За серпень 2023 – 3 (серпень 2022р. – 40), за липень 2023 року – 1 випадок (липень 2022р. – 7), червень – 19 (червень 2022р. – 19), травень – 127 (травень 2022р. – 33); квітень – 235 (квітень 2022 р. – 42); березень – 220, (березень 2022р. – 312); лютий – 73 (лютий 2022р. – 2493); січень – 18 (січень 2022 р. – 1317).
Медики нагадують, що приміщення, де перебувають люди, потрібно постійно (навіть, коли дуже холодно!) провітрювати.
При чому, провітрювати треба добре — щоб були протяги й створювалася циркуляція повітря. Якщо хтось кашляє чи чхає, то він має робити це виключно у носову хустинку або згин ліктя, аби не поширювати віруси.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: