Дерматолог
Авто Світ

На Шосткинщині зростає захворюваність на ГРВІ, не минула і коронавірусна хвороба

Здоров'я 13:26, 21.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

 Інтенсивність епідемічного процесу щодо інфекційних захворювань, для яких характерна осінньо-зимова сезонність, низька та відповідає сезону року, повідомляє Шосткинський районний відділ Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб. На гострі респіраторні вірусні інфекції у м. Шостка за минулий тиждень, з 11 по 17 серпня, захворіло 152 мешканці (попереднього тижня – 153).
У тому числі захворіло 111 дітей (попереднього тижня – 105 осіб), з них: 44 школярі та 41 – дошкільнята.
У селах Шосткинської громади захворіло – 4 особи, всі діти, школярі.
С.-Будська та З.-Новгородська громади: захворіло 4 особи, з них одна дитина-1.
На звітному тижні випадки грипу не зареєстровані.
 Крім того, минулого тижня зареєстровано один випадок захворювання на COVID-19, тоді як попереднього тижня такі випадки не реєструвались.
 За серпень поточного року це вже третій випадок захворювання на коронавірусну хворобу ( у серпні 2022 р. було 40), за липень 2023 року – 1 випадок (липень 2022р. – 7), червень – 19 (червень 2022р. – 19), травень – 127 (травень 2022р. – 33); квітень – 235(квітень 2022 р. – 42); березень – 220, (березень 2022р. – 312); лютий – 73 (лютий 2022р. – 2493); січень – 18 (січень 2022р. – 1317).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору