Дерматолог
Авто Світ

На Шосткинщині знищено приватний будинок, ще 9 – пошкоджено

Безпека 08:01, 17.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Військові рф продовжують обстрілювати мирних мешканців.

Як повідомляє поліція Сумщини, упродовж минулої доби під ворожим вогнем перебували громади Сумського, Шосткинського, Охтирського та Конотопського районів. Ворог застосовував КАБи, ударні БпЛА, FPV-дрони, артилерію та міномети.

Зокрема, у Глухівській громаді один приватний будинок знищено, ще 9 – пошкоджено, також пошкоджено легковий автомобіль.

У Березівській громаді пошкоджено 2 господарські споруди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору