На Шосткинщині знищено приватний будинок, ще 9 – пошкоджено
Безпека 08:01, 17.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Військові рф продовжують обстрілювати мирних мешканців.
Як повідомляє поліція Сумщини, упродовж минулої доби під ворожим вогнем перебували громади Сумського, Шосткинського, Охтирського та Конотопського районів. Ворог застосовував КАБи, ударні БпЛА, FPV-дрони, артилерію та міномети.
Зокрема, у Глухівській громаді один приватний будинок знищено, ще 9 – пошкоджено, також пошкоджено легковий автомобіль.
У Березівській громаді пошкоджено 2 господарські споруди.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: