На Шосткинщині зменшується захворюваність на ГРВІ + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції в нашій громаді знизилась на 17 %. Про це повідомила завідувачка Шосткинським районним відділом обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Ірина Хаміцевич.
В більшості випадків перебіг захворювання – легкий. Кількість госпіталізованих з ГРВІ зараз невелика. На лікарняне ліжко потрапляють 5-7 % хворих.
На минулому тижні зареєстровано 16 випадків коронавірусу. За вересень було 45 випадків COVID-19 (у серпні – 10).
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: