Дерматолог
Авто Світ

На Шосткинщині загинув чоловік унаслідок пожежі у власному будинку

 Поділитися

Поділитися в

За інформацією рятувальників ДСНС, учора о 19:19 телефоном повідомили про загоряння приватного житловому будинку в селі Велика Берізка, Шосткинського району.

Уже на місці встановили, що вогонь охопив дерев’яну оселю по всій площі. Під час гасіння рятувальники виявили тіло 54-річного загиблого господаря.

О 20:13 загоряння локалізували, запобігши його подальшому поширенню. О 00:20 пожежу ліквідували.

Над ліквідацією вогню працювали рятувальники чергового відділення 36-го державного пожежно-рятувального поста селища Зноб-Новгородське.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору