На Шосткинщині загинув чоловік унаслідок пожежі у власному будинку
Поділитися в
Копіювати посилання
За інформацією рятувальників ДСНС, учора о 19:19 телефоном повідомили про загоряння приватного житловому будинку в селі Велика Берізка, Шосткинського району.
Уже на місці встановили, що вогонь охопив дерев’яну оселю по всій площі. Під час гасіння рятувальники виявили тіло 54-річного загиблого господаря.
О 20:13 загоряння локалізували, запобігши його подальшому поширенню. О 00:20 пожежу ліквідували.
Над ліквідацією вогню працювали рятувальники чергового відділення 36-го державного пожежно-рятувального поста селища Зноб-Новгородське.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: