На Шосткинщині викрили чоловіка, який незаконно пиляв ліс
Поділитися в
Копіювати посилання
Поліцейські Шосткинщини задокументували факт незаконного порубу лісу, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.
Учора до поліції надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік у селі Дібрівка Шосткинського району здійснює незаконний поруб лісу.
Виїхавши на місце, працівники групи реагування патрульної поліції виявили 60-річного чоловіка, який без відповідних дозволів спиляв 10 дерев породи «Сосна». У подальшому деревину було вилучено.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу». Слідство триває.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: