На Шосткинщині висадили 130 га молодого лісу. Це один з кращих показників в області

 Поділитися

Поділитися в

Держлісгоспи Сумщини завершили роботи зі створення лісу та вже готуються до весняної лісокультурної кампанії наступного року, інформує Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства.

«Всього цієї весни було відновлено 1 112 га лісів, що становить 122 % до плану на цьогорічну весну та 103 % – до річного плану», – коментує підсумки весняної лісокультурної кампанії заступник начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Леонід Бут.

Найбільші площі лісу висадили у Кролевецькому лісомисливському господарстві – 173,3 га, в тому числі створили 5 га захисних насаджень. 140 га – у Лебединському лісгоспі, 130 га – у Шосткинському, 110 – у Свеському, 108 га – у Глухівському та 101,5 га – у Середино-Будському лісгоспах.

Значні площі лісу висаджені у Конотопському лісгоспі – 79 га, 75 га – у Охтирському, 67,9 у Тростянецькому, в тому числі створено 0,7 га захисних насаджнень, та 57,4 – у Краснопільському лісгоспах.

Також підприємства виконали на 123 % весняний план та на 97 % річний план з доповнення лісу. Найбільші площі доповнені у Тростянецькому лісгоспі (221 га), Краснопільському лісгоспі (173 га), 155 га – у Шосткинському та 142 га – у Конотопському лісгоспах.

Всього, враховуючи доповнення лісових культур,  лісівники Сумщини висадили майже 7,4 мільйонів нових дерев.

Наразі проводиться висівання лісового насіння у розсадниках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору