На Шосткинщині викрили двох чоловіків, які обікрали торгівельний центр та приватне помешкання
Кримінал 11:23, 6.01.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулої доби у Шостці з повідомленням про крадіжку із супермаркету до поліції звернулась адміністрація торгівельного закладу, інформує відділ комунікації поліції Сумської області.
Під час оперативно-розшукових заходів працівники поліції довели причетність до скоєного 31-річного чоловіка, який викрадав товар з полиць магазину.
Крім цього, на Шосткинщині правоохоронці встановили ще одного крадія, який викрав електричний інструмент з помешкання місцевого жителя.
За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ч. 4 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: