На Шосткинщині викрили чоловіка, який незаконно зберігав боєприпаси
Поділитися в
Копіювати посилання
Під час обшуку за попередньо відкритим кримінальним провадженням правоохоронці вилучили у 55-річного глухівчанина понад сотню набоїв різного калібру, 5 запалів до гранат, ВОГ, детонуючий шнур, електродетонатор та 3 предмети, схожі на вибухонебезпечні пристрої.
Місцевий житель зберігав боєприпаси без належного дозволу. Усі виявлені предмети поліцейські направили на експертне дослідження.
За цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!




Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: