На Шосткинщині відшукали малолітню, що пішла з дому після сварки
Поділитися в
Копіювати посилання
На Шосткинщині поліцейські розшукали безвісти зниклу малолітню, яка пішла з дому — повідомляє Головне управління Нацполіції в Сумській області.
Близько десятої вечора до правоохоронців звернулася мама дівчини та повідомила, що її доньки вже годину немає вдома після сварки.
Поліцейські спрямували на пошуки зниклої слідчо-оперативну групу та залучили інших правоохоронців до роботи.
За інформацією поліцейських, у результаті спільних та злагоджених пошукових дій співробітники оперативно знайшли дівчину.
З’ясували, що після сварки малолітня донька перебувала в хрещеної. Наразі дівчина повернулася додому.
Співробітники ювенальної превенції провели профілактичну бесіду зі зниклою та її родиною.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: