Дерматолог
Авто Світ

На Шосткинщині відшукали малолітню, що пішла з дому після сварки

Інцидент, Поліція 10:01, 4.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

На Шосткинщині поліцейські розшукали безвісти зниклу малолітню, яка пішла з дому — повідомляє Головне управління Нацполіції в Сумській області.

Близько десятої вечора до правоохоронців звернулася мама дівчини та повідомила, що  її доньки вже годину немає вдома після сварки.

Поліцейські спрямували на пошуки зниклої слідчо-оперативну групу та залучили інших правоохоронців  до роботи.

За інформацією поліцейських, у результаті спільних та злагоджених пошукових дій співробітники оперативно знайшли дівчину.

З’ясували, що після сварки малолітня донька перебувала в хрещеної. Наразі дівчина повернулася додому.

Співробітники ювенальної превенції провели профілактичну бесіду зі зниклою та її родиною.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору