На Шосткинщині від атаки дронів постраждало троє місцевих мешканок
Війна 14:48, 28.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 28 вересня від атаки російських БпЛА постраждало троє мешканок Шосткинського району.
Як повідомив начальник обласної військової адміністрації Олег Григоров, у С.-Будській громаді з пораненнями госпіталізували 62-річну жінку.
Згодом від атаки ще одного дрона постраждали дві жінки – 74 та 41 року. Вони звернулися до медиків самостійно.
Лікарі надали постраждалим необхідну допомогу, усі лікуються амбулаторно.
Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: