На Шосткинщині унаслідок обстрілів пошкоджено будинки та об’єкт інфраструктури
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом доби, з ранку 5 березня до ранку 6 березня, російські війська здійснили більше 100 обстрілів по 32 населених пунктах у 17 територіальних громадах області.
Про це повідомили у Сумській ОВА.
Найбільше обстрілів зафіксовано у Сумському, Шосткинському районах.
Ворог застосовував міномети, артилерію, РСЗВ, FPV-дрони, БпЛА, керовані авіаційні бомби по території Сумщини.
Серед цивільних постраждалих немає.
Пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури:
▪️у Шосткинській громаді пошкоджено приватний житловий будинок;
▪️у Середино-Будській громаді зруйновано приватний житловий будинок, пошкоджено об’єкти цивільної інфраструктури;
▪️ Садівська, Юнаківська, Тростянецька, Конотопська громади – об’єкти інфраструктури, нежитлові приміщення; – Білопільська, Сумська громади – пошкоджені транспортні засоби; – Попівська громада – нежитлове приміщення.
За добу повітряна тривога в області тривала 22 години 42 хвилини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: