Дерматолог
Авто Світ

На Шосткинщині унаслідок атаки на агропідприємство загинули дві жінки

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні росіяни атакували аграрне підприємство у Ямпільській громаді Шосткинського району.

Як повідомили в ОВА, унаслідок атаки загинули дві працівниці агропідприємства – жінки 72 та 67 років.

Їх дістали з-під завалів.

Ще одна працівниця, 60-річна жінка, отримала важкі поранення. Її госпіталізовано, лікарі надають необхідну допомогу.

Ворожі безпілотники фактично знищили будівлю агрофірми в той час як люди були на роботі.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору