На Шосткинщині унаслідок атаки на агропідприємство загинули дві жінки
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні росіяни атакували аграрне підприємство у Ямпільській громаді Шосткинського району.
Як повідомили в ОВА, унаслідок атаки загинули дві працівниці агропідприємства – жінки 72 та 67 років.
Їх дістали з-під завалів.

Ще одна працівниця, 60-річна жінка, отримала важкі поранення. Її госпіталізовано, лікарі надають необхідну допомогу.
Ворожі безпілотники фактично знищили будівлю агрофірми в той час як люди були на роботі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: