Дерматолог
Авто Світ

На Шосткинщині у ДТП травмувалися водії двох мотоциклів

ДТП, Поліція 09:44, 6.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

ДТП сталася днями на одній із вулиць с. Собич. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група.

Як попередньо встановили правоохоронці, 16-річний водій мотоциклу “Zongser”, рухаючись разом з 17-річною пасажиркою, допустив зіткнення з мотоциклом “Tekken”, що їхав у попутному напрямку. За його кермом був 23-річний чоловік. За даними правоохоронців, той був п’яним.

Внаслідок пригоди водії обох мотоциклів травмувалися, їх госпіталізували до лікарні.

За даним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст. 286-1 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння» Кримінального кодексу України. Слідство триває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору