На Шосткинщині рятувальники проводять профілактичні рейди на водоймах + Відео
Безпека 19:03, 9.07.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Літній період пов’язаний з ризиком загибелі людей на водних об’єктах.
На необхідності дотримуватися правил безпеки на воді наголосила начальник управління з питань НС Ольга Ткаченко. «По Україні досить сумна статистика», – говорить вона.
Ольга Ткаченко зазначила, що у нашій громаді проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо дотримання правил безпеки на воді. Рятувальники здійснюють профілактичні рейди.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: