Дерматолог
Авто Світ

На Шосткинщині рятувальники евакуювали мешканців багатоповерхівки та знешкодили боєприпас, який упав на дах будівлі

ДСНС 12:27, 27.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Учора, пізно ввечері, росіяни вдарили по житловому сектору одного з населених пунктів Шосткинщини.
На місце події прибули співробітники ДСНС та провели обстеження території. Як повідомляють рятувальники, поряд з житловою п’ятиповерхівкою знайшли уламки ворожого безпілотника, а на покрівлі будинку, попередньо, виявили його бойову частину.

Рятувальники евакуювали 32 мешканців багатоповерхівки, серед яких 4 дітей.
Піротехніки ДСНС вилучили вибухонебезпечний предмет, аби знешкодити.

Фото: ДСНС в Сумській області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору