На Шосткинщині розпочалися жнива + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
На території нашої громади стартувала збиральна кампанія.
Як розповів начальник відділу агропромислового комплексу міської ради Василь Кіктьов, сільгосппідприємства розпочали збирання ранніх зернових та зернобобових культур. Він сподівається, що погодні умови сприятимуть жнивам.
Василь Кіктьов зазначив, що у аграріїв є високопродуктивна збиральна техніка, яка поможе вчасно і без втрат зібрати врожай.
Про хід збиральної кампанії на Шосткинщині розповіли заступник голови фермерського господарства «Озон» Дмитро Дзюба, директор ТОВ «Контакт Плюс» Віктор Синегуб, керівник фермерського господарства «Талісман-агро» Дмитро Лощаков.
Подробиці в сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: