На Шосткинщині росіяни вдарили FPV-дроном по комунальному закладу – ОК “Північ”
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За інформацією ОК “Північ”, на Шосткинщині пошкоджено комунальний заклад.
Журналісти “Кордон медіа” уточнили, що це був удар FPV-дроном по школі мистецтв у Середина-Буді. Постраждалих серед населення немає.
Також минулої доби росіяни обстріляли: (Шосткинський район)
Білокопитове – 1 вибух, ймовірно ФПВ-дрон.
Бачівськ – 2 вибухи, ймовірно міномет 120 мм.
*Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: