На Шосткинщині проведуть імунізацію диких тварин проти сказу
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 15 квітня, під головуванням міського голови Миколи Ноги відбулося засідання Державної протиепізоотичної комісії при Шосткинській МТГ.
Обговорювалося питання імунізації проти сказу диких м’ясоїдних тварин. Планується її проведення у кінці квітня – на початку травня.
Раніше приманки з вакциною розкидали з літаків. Зараз буде здійснюватися їх наземний розподіл на різних територіях.
Мешканців просять не чіпати приманку з вакциною (вона коричневого кольору, розміром з коробку сірників), яку ви можете побачити у лісових масивах та ін. місцях.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: