Дерматолог
Авто Світ

На Шосткинщині проведуть імунізацію диких тварин проти сказу

Безпека 21:38, 15.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 15 квітня, під головуванням міського голови Миколи Ноги відбулося засідання Державної протиепізоотичної комісії при Шосткинській МТГ.

Обговорювалося питання імунізації проти сказу диких м’ясоїдних тварин. Планується її проведення у кінці квітня – на початку травня.

Раніше приманки з вакциною розкидали з літаків. Зараз буде здійснюватися їх наземний розподіл на різних територіях.

Мешканців просять не чіпати приманку з вакциною (вона коричневого кольору, розміром з коробку сірників), яку ви можете побачити у лісових масивах та ін. місцях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору