На Шосткинщині протягом двох тижнів поліція й рятувальники навчали школярів правилам безпеки життєдіяльності + Фото, відео

Безпека, ДСНС, Освіта 15:00, 27.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Упродовж двох тижнів представники оперативних служб відвідували загальноосвітні навчальні заклади по всьому району, розташовані як у містах, так і у сільській місцевості. У рамках «Дня з поліцейським та рятівником» у школах, ліцеях, навчально-виховних комплексах відбувалися інтерактивні уроки з безпеки життєдіяльності.

Працівники підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Національної поліції об’єднали свої зусилля, щоб запобігти дитячому травматизму внаслідок небезпечних подій та навчити підростаюче покоління правилам безпеки.

Головне управління ДСНС України у Сумській області інформує, що заходи проходили у різних формах – це і спілкування у формі діалогу про життєво важливі правила, у тому числі перегляд тематичних відеороликів, практичні відпрацювання дій на випадок виникнення пожежі у навчальному закладі, майстер-класи з використання вогнегасників.

Також діти знайомилися з роботою працівників служб, які стоять на захисті безпеки та спокою громадян – Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Національної поліції. Юні учасники уроків мали змогу не лише побачити спецтехніку, спецзасоби та обладнання, а й самі відчути себе рятувальниками та поліцейськими. Школярі приміряли одяг, каски вогнеборців та навіть брали участь в приборканні умовного загоряння.

Під час заходів дітей навчали цікаво й ненав’язливо життєво важливим і корисним правилам. Організатори сподіваються, що такі інтерактивні спільні уроки допоможуть підростаючому поколінню навчитися уникати небезпек та правильно діяти у надзвичайних ситуаціях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору