На Шосткинщині пролунало три вибухи – ОК “Північ”
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомляє ОК “Північ”, російські загарбники продовжують обстрілювати прикордонні території Чернігівської, частини Сумської та частини Харківської областей.
Зокрема протягом минулої доби у Шосткинському районі пролунало 3 вибухи:
Семенівка – 1 вибух, ймовірно ФПВ-дрон.
Нововасилівка – 1 вибух, ймовірно скид НВП із безпілотника.
Середина-Буда – 1 вибух, ймовірно ФПВ-дрон.
* Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: