На Шосткинщині працівники лісгоспу разом зі школярами озеленили територію біля дитячого садка у Собичі

 Поділитися

Поділитися в

Нагадаємо, у рамках програми Президента «Зелена країна» в Україні проходить акція «Сворюємо ліси разом». Активним її учасником стало і ДП «Шосткинське лісове господарство» на чолі з директором Миколою Бутом.

Два тижні тому біля села Собич Шосткинської громади лісівники разом зі старшокласниками Собицького навчально-виховного комплексу висадили новий ліс на площі 1, 2 га лісосіки, де цього року проводилася заготівля деревини.

Також під час акції проводять і озеленення територій біля освітньо-виховних закладів.

Так, біля дитячого садка Собицького навчально-виховного комплексу працівники Шосткинського лісгоспу разом з учнями школи висадили колоновидні та шаровидні туї. Ці рослини стануть не лише декоративною прикрасою шкільного подвір’я, а ще й приноситимуть користь для здоров’я учнів та працівників закладу. Бо, завдяки високому вмісту фітонцидів, туї добре очищують повітря, запобігають розвитку вірусів, бактерій, грибків, мікробів та зміцнюють імунітет.

До акції озеленення долучилися і представники Шосткинських міської та районної рад, адміністрацій.

Головний лісничий ДП «Шосткинське лісове господарство»  Петро Балабон зазначає, що озеленення пришкільних територій – добра традиція лісгоспу. У минулі роки біля Собицького НВК разом з учнями озеленили іншу ділянку туями, каштанами, катальпами. Саджанці добре прийнялися і милують око перехожих.

– Саджанці вирощені у нашому лісгоспі. Залучаємо до озеленення підростаюче покоління, бо коли діти самі садять, то вже ламати дерева не будуть. Так виховуємо бережне ставлення до природи і закладаємо «зелені легені», дбаємо про чисте повітря для майбутніх поколінь!  – розповідає головний лісничий.

Довідково. У рамках програми Президента «Зелена країна» за 3 роки буде висаджено 1 мільярд нових дерев. За 10 років площа лісів України збільшиться на 1 мільйон гектарів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору