На Шосткинщині перевірили якість води та наявність збудника холери у водоймах

 Поділитися

Поділитися в

 Шосткинський відділ Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб продовжує лабораторний контроль якості води поверхневих водойм у рекреаційних зонах Шосткинської громади.
 За даними відділу, станом на сьогодні, 5 серпня, всього досліджено 62 проби води з водойм. З них 15 – у травні; 25 – у червні; 17 – у липні, 5 – у серпні.
 Лабораторно обстежено воду з Голубого озера за селом Пирогівка, озера Земснаряд за селом Ображіївка, озера Вінницьке, озера Хімреактив, водойми за селом Ображіївка. Досліджені зразки води відповідають вимогам санітарно-гігієнічних нормативів.
 Щотижнево з озера Галенківське, що на річці Шостк, досліджується вода за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками.
 Крім того, згідно загальноукраїнської системи епідеміологічного нагляду і моніторингу за холерою, фахівцями відділу двічі на місяць здійснюється відбір та доставка до лабораторії ОНІ ДУ «Сумський ОЦКПХ МОЗ» проб води з р. Шостка (рекреаційна зона оз. Галенківське) для дослідження на наявність збудника холери.
 За результатами лабораторних досліджень у пробах води поверхневих водойм холерного вібріона не виділено.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору