На Шосткинщині негода пошкодила близько 50 га лісових угідь
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Бурелом тривав недовго, але встиг завдати шкоди лісам, що знаходяться у підпорядкуванні Шосткинського, Миронівського та Воронізького лісництв філії “Шосткинське лісове господарство” ДП “Ліси України”. Вітер поламав та повиривав дерева з корінням.
Про це інформує Північний лісовий офіс.
Після обстежень лісівники філі виявили, що в угіддях Миронівського лісництва орієнтовно пошкоджено 30 га лісу (2100 м3), Шосткинського – 10 га (600 м3), Воронізького – 10 га (800 м3).
– Чекаємо на відповідні дозволи, аби розчистити ліс від наслідків негоди, адже буреломні ділянки є потенційними осередками шкідників і хвороб лісу, – говорить головний лісничий філії Петро Балабон.




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: