На Шосткинщині на приватний двір прибився окільцьований голуб. Шукають власника або фахівця-голубівника

Природа 10:24, 14.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

До редакції Шостка.INFO звернулася Ксенія Кулініч:

– До моїх батьків у селищі Вороніж прилетів голуб з бірочками на лапках. На бірках напис «466572caro2020». Голодний і дуже хотів пити. У руки не йде, але й не летить. Підкажіть, куди звернутися за допомогою?

Довідково. Голуби бувають поштовими, декоративними та льотних порід.

За загальним правилом, якого дотримуються всі голубівники світу, поштового голуба потрібно нагодувати, напоїти і відпустити. Якщо птах прилетів не за адресою, то, скоріше за все, він збився зі шляху, уникаючи дощів та інших несприятливих погодних умов. Можливо, на нього напав яструб. Якщо візуально голуб здоровий, то йому потрібно дати трохи відпочити. Якщо голубу потрібна допомога – віднесіть птицю фахівцю-голубівнику.

 Декоративні голуби літають недалеко від будинку, тому зверніть увагу на кільце, можливо, там стоїть прізвище або дані власника. Швидше за все, птах належить тому голубівнику, який географічно ближче всього від вашого будинку.

Голуби льотних порід також вважають за краще триматися ближче до дому. Вони піднімаються високо в повітря і кружляють на одному місці. Але з ними можуть траплятися форс-мажорні ситуації. Наприклад, погодні умови можуть загнати голуба в інший район або навіть інше місто.

Звичайній людині дуже важко розібратися, до якої породи відноситься птах. Фахівці-голубівники, поділіться порадою чи допоможіть знайти власника.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору