Дерматолог
Авто Світ

На Шосткинщині медзакади створюють запаси медикаментів для роботи в зимові місяці + Відео

Медицина 22:38, 26.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги створюють запаси медикаментів, засобів догляду для людей з інвалідністю та ПММ. Про це під час апаратної наради проінформував керівник ЦПСД Олександр Мазур.

«Створюємо такий запас, щоб пройти грудень і січень», – зазначив він.

Продовжується робота мобільних бригад лікарів, які надають кваліфіковану медичну допомогу у віддалених населених пунктах Шосткинської громади.

Що стосується захворюваності на гострі респіраторні інфекції, то на минулому тижні кількість пацієнтів з ознаками ГРВІ збільшилась на 20 %.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору