На Шосткинщині медзакади створюють запаси медикаментів для роботи в зимові місяці + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги створюють запаси медикаментів, засобів догляду для людей з інвалідністю та ПММ. Про це під час апаратної наради проінформував керівник ЦПСД Олександр Мазур.
«Створюємо такий запас, щоб пройти грудень і січень», – зазначив він.
Продовжується робота мобільних бригад лікарів, які надають кваліфіковану медичну допомогу у віддалених населених пунктах Шосткинської громади.
Що стосується захворюваності на гострі респіраторні інфекції, то на минулому тижні кількість пацієнтів з ознаками ГРВІ збільшилась на 20 %.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: