На Шосткинщині енергетиків привітали з професійним святом
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, 22 грудня, відзначається День енергетика.
Напередодні голова районної ради Вікторія Сокол привітала з професійним святом працівників Шосткинського РЕМ.
«…Хочу подякувати кожному та кожній із вас, хто самовіддано працює заради нашої держави, за щоденний ризик та збереження цілісності енергосистеми України. Саме зараз, у випробувальний для країни час, ви ще з більшим розумінням, відповідальністю та професіоналізмом підходите до виконання поставлених перед вами завдань. Щиросердно вдячні вам за швидкість дій, нестандартні технічні рішення, мужність, витримку, героїчне виконання своїх професійних обов’язків», – зазначила Вікторія Сокол.
За сумлінну плідну працю, високу професійну майстерність, особистий внесок у розвиток, стабільну роботу і забезпечення діяльності електроенергетичної галузі, зразкове виконання службових обов’язків в умовах повномасштабної агресії російської федерації та з нагоди відзначення Дня енергетика кращі працівники нагороджені Подяками Шосткинської районної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: