На Шосткинщині аграрії продовжують жнивувати + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
У нашій громаді триває збиральна кампанія. Вона проходить в складних погодних умовах.
Як повідомила на апаратній нараді головний спеціаліст відділу розвитку АПК Марина Геремес, на минулому тижні через несприятливу погоду роботи на декілька днів було призупинено, але на вихідних жнива знову продовжились.
За її даними, пшениця обмолочена на 23 % посівних площ, озимий ріпак – на 20 %, ярий ріпак – на 75 % площ. «У загальній структурі цьогорічний урожай обмолочено на 6 % та намолочено 13 309 т зерна», – проінформувала Марина Геремес.
Вона висловила подяку за те, що аграрним підприємствам громади, зерносклади яких було пошкоджено внаслідок буревію, управління з питань НС за дорученням міського голови оперативно надало шифер для ліквідації наслідків негоди.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: