На Шосткинщині 22 водії пасажирського транспорту притягнуто до адмінвідповідальності
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом місяця, з 16 квітня по 16 травня, на території області проводився комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Автобус-2024», щодо забезпечення безпеки дорожнього руху під час перевезення пасажирів автобусами та мікроавтобусами, а також зниження рівня аварійності.
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Шосткинського районного управління поліції звертали особливу увагу на дотримання перевізниками вимог безпеки дорожнього руху, недопущенню фактів перевезення водіями автобусів понад максимальну кількість пасажирів, що передбачена технічною характеристикою транспортних засобів, а також порушень правил зупинки під час здійснення посадки-висадки пасажирів.

За результатами проведених перевірок до адміністративної відповідальності притягнули 22-х водіїв пасажирського транспорту.
Поліцейські радять усім керівникам підприємств і водіям, які здійснюють перевезення пасажирів, бути взаємоввічливими та дотримуватися норм, встановлених Законом, повідомляють у Шосткинському районному управлінні поліції.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: