Дерматолог
Авто Світ

На Шостку було націлено 9 ракет, частину – збили + Відео

Війна, Місто 11:52, 15.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

На місто було націлено 9 ворожих ракет, частину з них, завдяки нашим захисникам, було збито. Про це на сьогоднішній апаратній нараді повідомив очільник Шосткинської громади Микола Нога.

«Я хочу сказати слова вдячності воїнам, які захищають Україну!», – подякував міський голова.

Він відзначив допомогу обласної влади, голови ОВА Володимира Артюха, Головного управління ДСНС України у Сумській області, волонтерів, громадських організацій з різних регіонів країни, всіх небайдужих у ліквідації наслідків ворожого ракетного удару по Шостці.

Разом з тим, Микола Нога наголосив на тому, що залишається ще багато роботи, особливо щодо відновлення теплопостачання.

ЖЕКам, підрядним організаціям поставлено завдання якнайшвидше закрити віконні отвори всіх постраждалих будівель.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору