Сервис Центр

На Шосткинщине продолжается капитальный ремонт сельских дорог + Фото

Дороги 15:50, 21.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

В селе Чаплеевка были возобновлены работы по ремонту дороги, который проводится за средства государственного бюджета.

Ход выполнения ремонтных работ проинспектировал народный депутат Украины Игорь Молоток, при содействии которого удалось реализовать столь масштабный проект.

 – Сьогодні відновлено ремонтні роботи, які ми не встигли завершити в минулому році по причині несприятливих погодних умов.  На ремонт дороги за підтримки  парламентаря було виділено 1 млн. 450 тис. грн. з державного бюджету, і в цьому році надійшло ще 400 тисяч грн. на завершення ремонтних робіт. Всього капітально буде відремонтовано близько 600 метрів дорожнього полотна, – проинформировал сельский голова Чаплеевки Василий Киктев.

Дорога в селе ремонтируется впервые за несколько десятков лет, в течение которых она практически полностью разрушилась и превратилась в направление.

По информации главы Шосткинской райгосадминистрации Виктора Ждамирова, который также принял участие в инспектировании объектов, в прошлом году благодаря содействию народного депутата Украины Игоря Молотка на ремонт дорог Шосткинщины было выделено порядка 20 млн. грн.

 – У цьому році завдяки підтримці Ігоря Молотка проведені роботи в селі Ковтуновому, ведуться роботи в селі Чапліївка, планується проведення ремонту доріг в Маковому. Розпочався ремонт дороги Шостка-Кролевець, близько 20 км якої проходить по території району. В цьому році в дороги також буде вкладено  суттєві кошти, то ж не має сумнівів, що з часом дороги в районі ми приведемо до нормального стану, – отметил глава Шосткинской РГА.

Помимо инспектирования качества ремонтных работ Игорь Молоток встретился с сельчанами и обсудил проблемы, волнующие людей.

Также парламентарий посетил село Ковтуново, где проверил, как выполнен ремонт центральной сельской дороги.

 – Ремонт доріг  – це задача, рішення якої відкладати більше неможливо, адже якщо ми хочемо, щоби Шосткинщина жила і розвивалась, то в першу чергу треба подбати про належну інфраструктуру. Ще п’ять років тому до Чапліївки було вкрай важко доїхати, зараз ми бачимо – тут дорога в задовільному стані, і швидка допомога вже дістанеться до того, хто її потребує. Масштабний проект, якій планується завершити до кінця цього року – ремонт дороги Шостка-Кролевець. Складно було подолати бюрократичні перепони, але, як кажуть, вода і камінь точить.  Наразі вже виконуються підготовчі роботи. Впевнений, що зовсім скоро мої земляки зможуть оцінити переваги капітально відремонтованої дороги. Наразі ж готуюсь захищати в бюджетному комітеті нові проекти, які потребують державної допомоги, – сказал Игорь Молоток.

Планируется, что в следующем году будет начат ремонт дороги от села Пироговка, через Шостку и до Глухова.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору